برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجوایان دانشکده فقه در آستان علوی

جشن فارغ التحصیلی جمعی از دانشجویان دانشکده فقه دانشگاه کوفه در تالار عمار بن یاسر واقع در زائرسرای امام حسن (ع) وابسته به آستان علوی برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی آستان علوی جشن فارغ التحصیلی جمعی از دانشجویان مقطع کارشناسی دانشکده فقه در دانشگاه کوفه که دوره شهید شیخ عبدالودود المالکی نامگذاری شده در تالار عمار بن یاسر واقع در زائر سرای امام حسن مجتبی (ع) وابسته به آستان قدس علوی برگزار شد.

حجت الاسلام حازم الترابی به نمایندگی از بخش امور دینی آستان علوی طی سخنانی در این مراسم ضمن تجلیل از علم و جایگاه دانش پژوهان در جوامع اهمیت طلب علم را از دیدگاه ادیان آسمانی یاد آور شد.

الترابی افزود: با توجه به این جوانب مهم آستان بر آن است تا از تمامی برنامه های علمی و فرهنگی ومذهبی در تمامی دانشگاه ها حمایت وپشتیبانی نماید ودر همین راستا حامی برگذاری این جشن می باشد.

نماینده آستان علوی در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده فقه خاطر نشان کرد: شعار این دوره که در جشن فارغ التحصیلی خود را در جوار بارگاه مطهر علوی جشن می گیرند (شهدای حشد شعبی ایثارگری مستمر) می باشد وبا نام دانشجوی شهید (شیخ عبد الودود المالکی) مزین شده است.

وی افزود: این دانشکده که در سال 1957 میلادی با تلاش جمعی از اساتید ونخبگان حوزه علمیه نجف تاسیس شده دوران سخت وجانکاهی را در زمان رژیم بعث سپری کرده اما تا به امروز شاهد فارغ التحصیل شدن دانشجو و دانش پژوه از این دانشکده هستیم.  

گفتنی است در پایان این مراسم هدایای متبرکه ای به رسم یادبود به اساتید ودانشجویان این دانشکده تعلق گرفت.

برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجوایان دانشکده فقه در آستان علوی
May / 17 / 2017
تعداد بازديد : 287
چاپ خبر