توزیع بیش از 30 هزار بسته غذای تبرکی در وعده های افطار وسحر طی ایام شهادت حضرت امیرالمؤمنين (ع)

خادمان مهمانسرای آستان علوی در شبهای قدر وایام سوگواری شهادت حضرت علی (ع) بیش از 30 هزار بسته غذای تبرکی را در وعده های افطار وسحر بین زائران توزیع کردند.

واحد اطلاع رسانی آستان علوی: مهمانسراى آستان علوى که طی شبهای ماه مبارک رمضان میزبان زائران حرم مطهر در وعده افطار می باشد در شبهای قدر وایام شهادت حضرت امیرالمؤمنين (ع) طرح ويژه اطعام زائران در وعده های افطار وسحر را به اجرا گذاشت.

سید عیسی الخراسانی مسئول مهمانسرای آستان علوی در این رابطه به واحد اطلاع رسانی آستان گفت: خادمان مهمانسرا به همراه جمعی از خادمان افتخاری طرح ویژه اطعام زائران در وعده های افطار وسحر را طی شبهای مبارک قدر به اجرا گذاشتند.

وی افزود: طی چند روز گذشته بیش از 15 هزار بسته غذای تبرکی در وعده افطار در مهمانسرای حرم مطهر توزیع شده ودر زائرسرای ویژه آستان نیز که در مسیر زائران به سوی شهر نجف واقع است با توزیع روزانه بیش از 5هزار بسته غذای تبرکی میزبان زائران عزادار بودیم.

الخراسانی در ادامه گفت: در وعده سحری نیز خادمان مهمانسرا بین 7 الی 8 هزار بسته غذای تبرکی را طی این ایام بین زائران توزیع کردند.

گفتنی است توزیع افطار در فضای پیرامون حرم مطهر از آغاز ماه رمضان تاکنون همچنان ادامه داشته وهمه روزه بیش از 10 هزار بسته غذای تبرکی بین زائران توزیع می شود.

 

توزیع بیش از 30 هزار بسته غذای تبرکی در وعده های افطار وسحر طی ایام شهادت حضرت امیرالمؤمنين (ع)
June / 6 / 2018
تعداد بازديد : 248
چاپ خبر